Допомагаю.укр

Ольга у якої рак яйників потребує коштів на таргетну терапію!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 647 208 грн
Підтримали: 126 осіб
27 570 грн 4.26%
619 638 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Борцова Ольга Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак яєчників
 • Призначення збору:
  Таргетна хімія Авастин (бевацизумаб)
 • Населений пункт:
  Здолбунів, Рівненська область
 • Початок:
  10 серпня 2020, 17:45:14

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Терміново! Боротьба Ольги проти раку триває! Врятуймо життя молодої жінки!

12 червня 2021, 14:42:08

Любі друзі, Оля в боротьби зі смертельним суперником. Без Вас не має шансів закінчити лікування. Останні результати обстеження стали черговим ударом. Хвороба не відступає, а прогресує. Ті групи лімфовузлів на, які діяло опромінення зменшились. Після відпочинку від лікування інші групи лімфовузлів збільшились.

Почувши такі результати обстеження Ольга відчула невимовний шок, адже так сподівалась на довгоочікувану ремісію, але імунітет вперто не розпізнає і не знищує онкоклітини. В черговий раз хіміотерапевт змінює протокол лікування. Якщо Ольга здасться, прийде найгірше, що можна очікувати від підступної хвороби. Олічка у нас сильна та не опускає рук, а усіма силами продовжує свою боротьбу і ми її в цьому підтримуємо.

Нове лікування - це нові витрати, які жінка самостійно покрити не може. Тому разом з Ольгою уклінно просимо допомогти у зборі коштів. Без нашої з вами підтримки їй самій не впоратись.

Більше новин

Ольга Борцова з Рівненської області 1979 року народження має рак яйників.

У 2014 році жінка розлучилася, це був дуже складний процес, вона залишилася без квартири, грошей і роботи, життя її видалося важким і безглуздим, хотілося вмерти.

В травні 2017 року на УЗД в Ольги виявили кісту, вона стрімко збільшувалася в розмірах.

Поки жінка готувалася до операції кіста лопнула і вона попала в обласну лікарню Рівного в дуже тяжкому стані. Лікар гінеколог яка її оперувала, була не компетентна в справах онкології та не вірно зробила операцію, але спасла Олю від зараження крові.

Гістологія кісти показала карциному. Після всього, що Оля пережила та пройшла це був ще один черговий удар для неї. Жінка пройшла 6 хімій в Рівненському онкологічному диспансері.

Пропонували зробити повторну операцію, але вона не погодилася, бо почувала себе слабо, мала мало інформації про своє захворювання й інтуїтивно не могла довіритися вже лікарям.

У 2019 році в осени стався рецидив, Рівненські лікарі за неї вже не бралися, тому що пропустили початок хвороби та Оля поїхала в Київ, знайшла прекрасного і компетентного лікаря, який їй вірно зробив операцію та назначив правильне лікування (6 хімій з авастином).

Тепер вона в ремісії, але потрібно рік капати раз в місяць препарат Авастин.

Сума за лікування дуже велика. Ольга розлучена, має сина. Її батьки не можуть оплатити її лікування, оскільки не мають таких великих коштів. Жінка та її сім'я виснажена матеріально та морально. Потрібно чим швидше рятувати її життя, але на жаль грошей немає.

Разом з Ольгою звертаємося до Вас за допомогою. Просимо, не проходьте мимо, допоможіть боротися з тою страшною хворобою.


Документація

Добродійники

15 грн
Анонімний добродійник

30 липня 2021, 09:23:36

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 20:51:27

5 грн
Анонімний добродійник

23 липня 2021, 21:36:09

150 грн
Анонімний добродійник

23 липня 2021, 06:56:37

40 грн
Анонімний добродійник

22 липня 2021, 21:46:41

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше