Допомагаю.укр

Ольга у якої рак яйників потребує коштів на таргетну терапію!

Сума збору: 647 208 грн
Підтримали: 153 осіб
33 183 грн 5.13%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Борцова Ольга Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак яєчників
 • Призначення збору:
  Таргетна хімія Авастин (бевацизумаб)
 • Населений пункт:
  Здолбунів, Рівненська область
 • Закінчення:
  22 лютого 2022, 14:55:00

Опис збору

Шановні, отримали сумну звістку, Борцової Ольги не стало знами, на превеликий жаль її серце зупинило

22 лютого 2022, 15:58:35

Молода мама боролась до останнього подиху та з усіх сил за своє життя проти онкології, та хвороба виявилась сильнішою.

БО «Допомагаю.укр» висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та синочку, який залишився без матері. Нехай добрий, світлий спомин про Олічку назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Хай душа її знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна та світла пам’ять!

Більше новин

Ольга Борцова з Рівненської області 1979 року народження має рак яйників.

У 2014 році жінка розлучилася, це був дуже складний процес, вона залишилася без квартири, грошей і роботи, життя її видалося важким і безглуздим, хотілося вмерти.

В травні 2017 року на УЗД в Ольги виявили кісту, вона стрімко збільшувалася в розмірах.

Поки жінка готувалася до операції кіста лопнула і вона попала в обласну лікарню Рівного в дуже тяжкому стані. Лікар гінеколог яка її оперувала, була не компетентна в справах онкології та не вірно зробила операцію, але спасла Олю від зараження крові.

Гістологія кісти показала карциному. Після всього, що Оля пережила та пройшла це був ще один черговий удар для неї. Жінка пройшла 6 хімій в Рівненському онкологічному диспансері.

Пропонували зробити повторну операцію, але вона не погодилася, бо почувала себе слабо, мала мало інформації про своє захворювання й інтуїтивно не могла довіритися вже лікарям.

У 2019 році в осени стався рецидив, Рівненські лікарі за неї вже не бралися, тому що пропустили початок хвороби та Оля поїхала в Київ, знайшла прекрасного і компетентного лікаря, який їй вірно зробив операцію та назначив правильне лікування (6 хімій з авастином).

Тепер вона в ремісії, але потрібно рік капати раз в місяць препарат Авастин.

Сума за лікування дуже велика. Ольга розлучена, має сина. Її батьки не можуть оплатити її лікування, оскільки не мають таких великих коштів. Жінка та її сім'я виснажена матеріально та морально. Потрібно чим швидше рятувати її життя, але на жаль грошей немає.

Разом з Ольгою звертаємося до Вас за допомогою. Просимо, не проходьте мимо, допоможіть боротися з тою страшною хворобою.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2022, 20:19:39

25 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2022, 17:18:07

200 грн
Анонімний добродійник

30 січня 2022, 14:13:14

35 грн
Анонімний добродійник

24 січня 2022, 00:20:41

200 грн
Анонімний добродійник

18 січня 2022, 21:57:12

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше