Допомагаю.укр

Боротьба Катерини зі смертельною хворобою! Подаруймо разом шанс на життя!

Сума збору: 600 000 грн
Підтримали: 50 осіб
12 050 грн 2.01%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Біленко Катерина Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Хвороба Крона тонкої кишки
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Ентивіо, планові обстеження та дослідження
 • Населений пункт:
  Полтава, Полтавська область
 • Закінчення:
  10 грудня 2022, 13:40:00

Опис збору

Збір коштів для Біленко Катерини закрито!

10 грудня 2022, 14:41:33

Через дуже складну ситуацію в країні Катерина змушена була залишати рідну домівку та виїхати закордон аби мати змогу продовжувати підтримуюче лікування. Захворювання дівчини є невиліковним та потребує постійної підтримки організму протягом усього життя.

За проханням Катерини ми закриваємо збір коштів у нашому фонді, а кошти, які були зібрані будуть збережені саме для неї та за потреби буде оплачено ліки.

Дякуємо усім добродіям, які підтримували дівчину та надавали фінансову підтримку. Ваші донати будуть використані за призначенням збору. Нехай зроблене добро повертається до вас сторицею. Мирного неба усім!

Які плани маєте на майбутнє? Про що думаєте, коли засинаєте та прокидаєтесь вранці? Якщо ви можете над цим задуматись, то ви маєте везіння, якого мені забракло...

Мене звати Катя, мені 20 років, я маю смертельне захворювання, і моя найбільша мрія – просто жити!

Близько двох років мене постійно турбують сильні болі в животі, втрата свідомості, приступи, загальна слабкість. Лікарі довго не могли поставити вірний діагноз. Два роки мене лікували антибіотиками, які не допомагали, а навпаки зробили тільки гірше. Останнє перебування в лікарні та лікування антибіотиками призвели до того, що в мене відкрилась внутрішня кровотеча, яку ледве зупинили.

Потім я відразу поїхала в Київ на обстеження, під час якого мені провели: колоноскопію, капсульну ендоскопію, зонд, УЗД, рентген та різноманітні аналізи. Саме завдяки капсульній ендоскопії було виявлено, що в тонкій кишці знаходиться велика кількість ерозій, які руйнують кишківник, з кожним днем все більше, і більше. Після даного обстеження лікарі поставили мені невтішний діагноз – хвороба Крона тонкої кишки.

Дане захворювання, передається лише генетично та, на жаль, невиліковне і вважається смертельним.

Для того, щоб жити далі потрібно підтримувати організм препаратами на постійній основі. Без ліків я не зможу існувати. Будь ласка, допоможіть мені жити з важкою хворобою. Я дуже хочу прожити це життя без усіх цих страждань, закінчити навчання, працювати та в цілому функціонувати, як усі здорові люди.

Лікування дуже дороге. Моя сім'я намагається самостійно впоратись, але протягом двох років було витрачено всі заощадження, тому сьогодні ми змушені звертатись за допомогою. На кону моє майбутнє, тому, будь ласка, допоможіть мені його врятувати! Кожна гривня – це шанс жити нормальним життям. Я вдячна кожному небайдужому, хто підтримає мене.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

23 листопада 2022, 23:39:32

500 грн
Богдан

30 серпня 2022, 09:38:17

Катя, бажаю Вам перемогти вашу хворобу, щоб Ви продовжували своэ життя та лише посміхались.

30 грн
Сергій

30 липня 2022, 22:26:23

250 грн
Анонімний добродійник

21 липня 2022, 14:25:21

50 грн
Анонімний добродійник

14 липня 2022, 13:08:59

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше