Допомагаю.укр

Врятуймо Любов від інвалідності! Ендопротезування – єдиний порятунок!

Сума збору: 105 600 грн
Підтримали: 11 осіб
1 200 грн 1.14%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Баклагiна Любов Валентинівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Правобічний вторинний коксартроз IV ст. - стійкий больовий синдром, комбінована контрактура правого кульшового суглоба, вкорочення правої нижньої кінцівки на 2 см
 • Призначення збору:
  Ендопротезування правого кульшового суглоба безцементною конструкцією
 • Населений пункт:
  Сєвєродонецьк, Луганська область
 • Закінчення:
  15 грудня 2021, 10:05:00

Опис збору

Благодійники повідомляємо вас про перерахунок коштів для Баклагіної Любов!

29 березня 2022, 12:07:04

Друзі, за попередньо зібрані кошти для Любов ми оплатили потрібні ліки для підопічної.

Ми щиро дякуємо усім Благодійникам за вашу підтримку, ваші молитви, ваші теплі слова та безцінні жести допомоги. Ми бажаємо кожному міцного здоров’я, добробуту, затишку в домі та благополуччя в сім’ях. Нехай добро, створене людьми з великим серцем вертається кожному сторицею!Нехай Господь Бог оберігає та буде завжди поряд!

Більше новин


Я повільно починаю забувати, яким чудовим почуттям було ходити без допомоги палиць. Роблячи кроки, які не викликали болю, можливість рухатись куди і коли я хочу... Ці часи, я дуже добре пам’ятаю. Зараз я постійно пересуваюсь завдяки палицям. Тільки завдяки їм я можу піти куди мені потрібно, або просто залишити чотири стіни і провести час на свіжому повітрі. 

Мене звуть Любов, мені 58 років. Все своє життя я важко працювала продавцем на ринку та двірником. Через перехолодження та навантаження у мене почали руйнуватись колінні суглоби. Через нестерпний біль у 2017 році було зроблено операцію по зміні колінного суглоба на ендопротез. У 2019 році пересуваючись за допомогою милиць почалось швидке руйнування кульшового суглоба, в медицині, ще називають – коксартроз.

Звернувшись в « Інститут патології хребта та суглобів ім.проф. М. І. Ситенка Національної академії медичних наук України» пройшла обстеження після чого було поставлено діагноз – «Правобічний вторинний коксартроз IV ст. Стійкий больовий синдром, комбінована контрактура правого кульшового суглоба, вкорочення правої нижньої кінцівки на 2см.».

Почувши діагноз земля ніби рухнула з-під ніг. Єдина надія для мене - ендопротезування правого кульшового суглоба безцементною конструкцією.Однак для цього потрібні значні фінансові ресурси, які наша сім’я не може собі цього дозволити.

Я від усього серця прошу вашої підтримки, бо знаю, що не здійсню цю мрію сама. Кожна гривня для мене має значення та є безцінною.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

09 жовтня 2021, 21:36:18

50 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2021, 16:42:57

200 грн
Анонімний добродійник

03 серпня 2021, 13:41:20

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 23:29:54

100 грн
Анонімний добродійник

26 липня 2021, 22:05:52

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше