Допомагаю.укр

Дуже терміново! Допоможіть в боротьбі за здоров'я та життя Владислава!

Сума збору: 5 640 000 грн
Підтримали: 847 осіб
188 015 грн 3.33%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Бабаєв Владислав Денисович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий мієлобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Трансплантація кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  05 травня 2023, 17:32:00

Опис збору

Непоправне горе сталося у родині Бабаєвих...

05 травня 2023, 19:16:57

Сердечко Бабаєва Владислава зупинилось. Шановні, зі всіх сил Влад боровся за своє життя, на жаль, хвороба виявилась сильнішою. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним з приводу тяжкої втрати найріднішої людини-смерті сина.

Хотілося б нам знайти слова, щоб хоч якось полегшити Ваш біль, але важко уявити, чи є такі слова взагалі. Втрата дитини - найстрашніше горе.

Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай земля буде пухом Владиславчику, а Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!

Більше новин

Наша історія почалася у 2010-му році, всесвіт подарував нам особливий подарунок - це наш малюк, наш особливий Владислав. Дитина має генетичну патологію - трисомія по 21-й хромосомі (синдром Дауна).

Життя приготувало для нашої сім'ї багато випробувань, одне з них – це ухвалення «особливого» малюка. Прийняття – це відправна точка, з якою наше життя стало іншим. Перші кроки, перше слово, нові маленькі перемоги – все це наше щастя, віра та велика щоденна праця. Лікарі, лікарні, реабілітації, навчання – гонитва, в якій ми намагаємось зупинити час. І лише усмішка сина допомогла нам не здатися, не зупинитися. Дякую тобі син за ту силу та мудрість, якою мене вчить життя поруч із тобою. Довгий і тернистий шлях до заповітних перемог над діагнозом синдром Дауна та стереотипи зламані. Ми навчилися разом перемагати свою слабкість, вірити в чудеса, працювати щодня і не здаватися.

Але на початку 2022 року нашу сім'ю спіткало ще одне випробування - гострий мієлобластний лейкоз. Цей страшний діагноз поставлений моєму 11-річному синові перевернув усе наше життя. Усміхнена, активна, завжди позитивна дитина, товариська і вперта змушена боротися за своє життя.

Раптом я помітила не природно блідий колір шкіри, занепад сил і біль у ніжках під час ходьби. Ми звернулися до педіатра, здали клінічний аналіз крові та нас відразу ж відправили до гематолога, гемоглобін був 55, всі інші показники також дуже низькі. Нас госпіталізували до Харківської лікарні, взяли пункцію кісткового мозку та озвучили цей страшний діагноз – гострий лейкоз. У найкращому разі це хіміотерапія, у гіршому пересадка кісткового мозку. Влад був дуже слабкий, йому було важко ходити, були болі в спині, почалося блювання, розлад і моторошний стоматит.

Через генетичну патологію Влада, у зв'язку з ймовірністю різноманітних ускладнень, ми розглядали варіант лікування за кордоном. Нас прийняла на лікування турецька клініка Medical Park, лікування та реабілітація – довгий і дорогий процес. Рахунок було виставлено на 70 000$. Це величезна та непосильна сума для нашої родини. Але в мене не було вибору, я маю зробити все, щоб врятувати сина. Щодня я не перестаю дякувати Господу за моє, як я вважаю, найважливіше рішення в житті - полетіти до Туреччини, та без необхідної суми на лікування, але я розуміла, що у Влада має бути шанс.

Як пізніше виявилося в нашому житті тепер дві війни – війна з раком та війна в Україні, в улюбленому місті Харків. Ми відлетіли за 5 днів до початку війни. Політ був складним, попередньо Влада готували до перельоту, переливання крові, тромбоцитарної маси, щоб хоч якось підняти показники. Після прильоту до клініки у нас беруть аналізи, повторно пункцію кісткового мозку та діагностують нам мієлобластний лейкоз. Ми починаємо лікування, пройшли 4 блоки хіміотерапії, було складно, Влад практично не їв, його рвало, неконтрольований розлад, тремтіння рук, судоми пальців на руках. Після переливання крові почалася моторошна алергія, температура під 40.

Ми впоралися, кістковий мозок у ремісії та нас виписують, але ми залишаємось під наглядом лікарів. На одному з прийомів було ухвалено рішення про проведення пункції та на жаль виявлено рецидив. Необхідна трансплантація кісткового мозку. Зараз Влад перебуває у клініці та проходить хіміотерапію. Паралельно тривають пошуки донора. Клінікою виставлено рахунок на 97 000 €.

Що робити далі? Як зібрати цю суму? Ми змушені звернутись до вас. Будемо вдячні будь-якій допомозі, адже на кону життя мого сина. Допоможіть врятувати Влада.

Нещодавно він сказав таку фразу: "Мамо, а ти знаєш, діти такі витривалі". Я впевнена, мій Влад обов'язково впорається, а ми йому в цьому постараємося допомогти. Ти потрібний нам синку, ми врятуємо тебе всім світом.

Моє прохання до всіх небайдужих і охочих допомогти, якщо вам відгукнулося в душі та серці, будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

26 квітня 2023, 15:15:15

250 грн
Анонімний добродійник

21 квітня 2023, 10:36:39

300 грн
Анонімний добродійник

21 квітня 2023, 01:42:54

100 грн
Анонімний добродійник

19 квітня 2023, 06:04:32

250 грн
Анонімний добродійник

16 квітня 2023, 07:45:39

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше