Допомагаю.укр

Дуже терміново! Допоможіть в боротьбі за здоров'я та життя Владислава!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 5 640 000 грн
Підтримали: 745 осіб
168 924 грн 3.00%
5 471 076 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Бабаєв Владислав Денисович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий мієлобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Трансплантація кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Початок:
  17 вересня 2022, 20:33:11

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Перший успішно сплачений рахунок для Бабаєва Владислава!

12 січня 2023, 20:50:27

Наші дорогі чарівники, хочемо поділитись з вами успішно сплаченим рахунком за лікування Влада. У свої 12 років хлопчик бореться за своє життя з гострим мієлобластим лейкозом. Влад пройшов вже дуже важкий шлях до одужання, було зроблено пересадку кісткового мозку, та на превеликий жаль хвороба увірвалася в життя хлопчика повторно.

Друзі, в такий надважкий час для нас усіх ви продовжуєте творити добро. Сердечно дякуємо усі вам! Допомога від вас настільки велика, необхідна та рятівна, що просте слово «дякую» ніколи не висловить всієї вдячності рідних.

Дорогі наші Благодійники, нам не можна зупинятися! Не можна здаватися! Саме зараз, саме цієї хвилини кожен з вас творить справжнє диво! Давайте вкотре доведемо, що добро існує і його творять прості люди! Віримо, що спільними зусиллями допоможемо здійснити мрію Владика, стати здоровим!

Наша історія почалася у 2010-му році, всесвіт подарував нам особливий подарунок - це наш малюк, наш особливий Владислав. Дитина має генетичну патологію - трисомія по 21-й хромосомі (синдром Дауна).

Життя приготувало для нашої сім'ї багато випробувань, одне з них – це ухвалення «особливого» малюка. Прийняття – це відправна точка, з якою наше життя стало іншим. Перші кроки, перше слово, нові маленькі перемоги – все це наше щастя, віра та велика щоденна праця. Лікарі, лікарні, реабілітації, навчання – гонитва, в якій ми намагаємось зупинити час. І лише усмішка сина допомогла нам не здатися, не зупинитися. Дякую тобі син за ту силу та мудрість, якою мене вчить життя поруч із тобою. Довгий і тернистий шлях до заповітних перемог над діагнозом синдром Дауна та стереотипи зламані. Ми навчилися разом перемагати свою слабкість, вірити в чудеса, працювати щодня і не здаватися.

Але на початку 2022 року нашу сім'ю спіткало ще одне випробування - гострий мієлобластний лейкоз. Цей страшний діагноз поставлений моєму 11-річному синові перевернув усе наше життя. Усміхнена, активна, завжди позитивна дитина, товариська і вперта змушена боротися за своє життя.

Раптом я помітила не природно блідий колір шкіри, занепад сил і біль у ніжках під час ходьби. Ми звернулися до педіатра, здали клінічний аналіз крові та нас відразу ж відправили до гематолога, гемоглобін був 55, всі інші показники також дуже низькі. Нас госпіталізували до Харківської лікарні, взяли пункцію кісткового мозку та озвучили цей страшний діагноз – гострий лейкоз. У найкращому разі це хіміотерапія, у гіршому пересадка кісткового мозку. Влад був дуже слабкий, йому було важко ходити, були болі в спині, почалося блювання, розлад і моторошний стоматит.

Через генетичну патологію Влада, у зв'язку з ймовірністю різноманітних ускладнень, ми розглядали варіант лікування за кордоном. Нас прийняла на лікування турецька клініка Medical Park, лікування та реабілітація – довгий і дорогий процес. Рахунок було виставлено на 70 000$. Це величезна та непосильна сума для нашої родини. Але в мене не було вибору, я маю зробити все, щоб врятувати сина. Щодня я не перестаю дякувати Господу за моє, як я вважаю, найважливіше рішення в житті - полетіти до Туреччини, та без необхідної суми на лікування, але я розуміла, що у Влада має бути шанс.

Як пізніше виявилося в нашому житті тепер дві війни – війна з раком та війна в Україні, в улюбленому місті Харків. Ми відлетіли за 5 днів до початку війни. Політ був складним, попередньо Влада готували до перельоту, переливання крові, тромбоцитарної маси, щоб хоч якось підняти показники. Після прильоту до клініки у нас беруть аналізи, повторно пункцію кісткового мозку та діагностують нам мієлобластний лейкоз. Ми починаємо лікування, пройшли 4 блоки хіміотерапії, було складно, Влад практично не їв, його рвало, неконтрольований розлад, тремтіння рук, судоми пальців на руках. Після переливання крові почалася моторошна алергія, температура під 40.

Ми впоралися, кістковий мозок у ремісії та нас виписують, але ми залишаємось під наглядом лікарів. На одному з прийомів було ухвалено рішення про проведення пункції та на жаль виявлено рецидив. Необхідна трансплантація кісткового мозку. Зараз Влад перебуває у клініці та проходить хіміотерапію. Паралельно тривають пошуки донора. Клінікою виставлено рахунок на 97 000 €.

Що робити далі? Як зібрати цю суму? Ми змушені звернутись до вас. Будемо вдячні будь-якій допомозі, адже на кону життя мого сина. Допоможіть врятувати Влада.

Нещодавно він сказав таку фразу: "Мамо, а ти знаєш, діти такі витривалі". Я впевнена, мій Влад обов'язково впорається, а ми йому в цьому постараємося допомогти. Ти потрібний нам синку, ми врятуємо тебе всім світом.

Моє прохання до всіх небайдужих і охочих допомогти, якщо вам відгукнулося в душі та серці, будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

03 лютого 2023, 22:25:01

200 грн
Анонімний добродійник

03 лютого 2023, 16:48:17

100 грн
Анонімний добродійник

02 лютого 2023, 18:18:07

Во имя Господа нашего Иисуса Христа !

100 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 19:09:20

20 грн
Анонімний добродійник

01 лютого 2023, 15:51:52

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше